- Další informace
Typ oblečení: OveralBarva : BéžováUrčeno pro: ŽenySložení : 100% polyesterObvod hrudníku : 2 x 48 cmObvod pasu : 2 x 43 cmCelková délka : 138 cmZemě původu : Itálie- Instagram Photos
| Typ oblečení: | Overal |
| Barva : | Béžová |
| Určeno pro: | Ženy |
| Složení : | 100% polyester |
| Obvod hrudníku : | 2 x 48 cm |
| Obvod pasu : | 2 x 43 cm |
| Celková délka : | 138 cm |
| Země původu : | Itálie |