- Další informace
Typ oblečení: OveralBarva : ČernáUrčeno pro: ŽenySložení : 80% polyester 20% elastaneObvod hrudníku : 2 x 50 cmObvod pasu : 2 x 35 cmCelková délka : 152 cmZapínání : AnoZemě původu : Itálie- Instagram Photos
| Typ oblečení: | Overal |
| Barva : | Černá |
| Určeno pro: | Ženy |
| Složení : | 80% polyester
20% elastane |
| Obvod hrudníku : | 2 x 50 cm |
| Obvod pasu : | 2 x 35 cm |
| Celková délka : | 152 cm |
| Zapínání : | Ano |
| Země původu : | Itálie |