- Další informace
Typ oblečení: OveralBarva : ČervenáUrčeno pro: ŽenySložení : 100% polyesterObvod hrudníku : 2 x 45 cmObvod pasu : 2 x 35 cmCelková délka : 139 cmZemě původu : Itálie- Instagram Photos
| Typ oblečení: | Overal |
| Barva : | Červená |
| Určeno pro: | Ženy |
| Složení : | 100% polyester |
| Obvod hrudníku : | 2 x 45 cm |
| Obvod pasu : | 2 x 35 cm |
| Celková délka : | 139 cm |
| Země původu : | Itálie |