- Další informace
Typ oblečení: SvetrBarva : FialováUrčeno pro: ŽenySložení : 100% bavlnaŠířka ramen : 50 cmObvod hrudníku : 2 x 47 cmDélka rukávu : 57 cmZemě původu : P.R.C.- Instagram Photos
| Typ oblečení: | Svetr |
| Barva : | Fialová |
| Určeno pro: | Ženy |
| Složení : | 100% bavlna |
| Šířka ramen : | 50 cm |
| Obvod hrudníku : | 2 x 47 cm |
| Délka rukávu : | 57 cm |
| Země původu : | P.R.C. |