- Další informace
Určeno pro: ŽenyTyp kabelky : MaláBarva : HnědáMateriál : EkokůžeČlenění: ČleněnáDélka ramínka : 22 cmŠířka : 23 cmVýška : 18 cmHloubka : 8 cmZemě původu : P.R.C.- Instagram Photos
| Určeno pro: | Ženy |
| Typ kabelky : | Malá |
| Barva : | Hnědá |
| Materiál : | Ekokůže |
| Členění: | Členěná |
| Délka ramínka : | 22 cm |
| Šířka : | 23 cm |
| Výška : | 18 cm |
| Hloubka : | 8 cm |
| Země původu : | P.R.C. |