- Další informace
Určeno pro: ŽenyTyp kabelky : MaláBarva : Neónovo zelenáMateriál : EkokůžeČlenění: NečleněnáDélka ramínka : 26 cmŠířka : 22 cmVýška : 17 cmHloubka : 8 cmZemě původu : P.R.C.- Instagram Photos
| Určeno pro: | Ženy |
| Typ kabelky : | Malá |
| Barva : | Neónovo zelená |
| Materiál : | Ekokůže |
| Členění: | Nečleněná |
| Délka ramínka : | 26 cm |
| Šířka : | 22 cm |
| Výška : | 17 cm |
| Hloubka : | 8 cm |
| Země původu : | P.R.C. |