- Další informace
Materiál : Chirurgická ocelUrčeno pro: MužiPovrchová úprava : Pozlacené žlutým zlatemBarva doplňku : ZlatáDélka řetízku : 80Nejtlustší část řetízku : 8 mmDélka přívěsku : 180 mmŠířka přívěsku : 30 mm- Instagram Photos
| Materiál : | Chirurgická ocel |
| Určeno pro: | Muži |
| Povrchová úprava : | Pozlacené žlutým zlatem |
| Barva doplňku : | Zlatá |
| Délka řetízku : | 80 |
| Nejtlustší část řetízku : | 8 mm |
| Délka přívěsku : | 180 mm |
| Šířka přívěsku : | 30 mm |