- Další informace
Určeno pro: ŽenyTyp kabelky : StředníBarva : RůžováMateriál : TextilČlenění: NečleněnáDélka ramínka : 18 cmŠířka : 32 cmVýška : 24 cmHloubka : 1 cmZemě původu : P.R.C.- Instagram Photos
| Určeno pro: | Ženy |
| Typ kabelky : | Střední |
| Barva : | Růžová |
| Materiál : | Textil |
| Členění: | Nečleněná |
| Délka ramínka : | 18 cm |
| Šířka : | 32 cm |
| Výška : | 24 cm |
| Hloubka : | 1 cm |
| Země původu : | P.R.C. |