- Další informace
Typ oblečení: OveralBarva : RůžováUrčeno pro: ŽenySložení : 92% polyester 8% elastaneŠířka ramen : 40 cmObvod hrudníku : 2 x 42 cmObvod pasu : 2 x 31 cmCelková délka : 130 cmZemě původu : Itálie- Instagram Photos
| Typ oblečení: | Overal |
| Barva : | Růžová |
| Určeno pro: | Ženy |
| Složení : | 92% polyester
8% elastane |
| Šířka ramen : | 40 cm |
| Obvod hrudníku : | 2 x 42 cm |
| Obvod pasu : | 2 x 31 cm |
| Celková délka : | 130 cm |
| Země původu : | Itálie |