- Další informace
Určeno pro: ŽenyTyp kabelky : StředníBarva : RůžováMateriál : SyntetikaČlenění: NečleněnáDélka ramínka : 120 cmŠířka : 22 cmVýška : 15 cmHloubka : 5 cmZemě původu : P.R.C.- Instagram Photos
| Určeno pro: | Ženy |
| Typ kabelky : | Střední |
| Barva : | Růžová |
| Materiál : | Syntetika |
| Členění: | Nečleněná |
| Délka ramínka : | 120 cm |
| Šířka : | 22 cm |
| Výška : | 15 cm |
| Hloubka : | 5 cm |
| Země původu : | P.R.C. |