- Další informace
Typ oblečení: SvetrBarva : FialováUrčeno pro: ŽenySložení : 75%bavlna,25%polyesterŠířka ramen : 45 cmObvod hrudníku : 2 x 50 cmDélka rukávu : 58 cmCelková délka : 53 cmZemě původu : Polsko- Instagram Photos
| Typ oblečení: | Svetr |
| Barva : | Fialová |
| Určeno pro: | Ženy |
| Složení : | 75%bavlna,25%polyester |
| Šířka ramen : | 45 cm |
| Obvod hrudníku : | 2 x 50 cm |
| Délka rukávu : | 58 cm |
| Celková délka : | 53 cm |
| Země původu : | Polsko |