- Další informace
Typ oblečení: MikinaBarva : ZelenáUrčeno pro: ŽenySložení : 95%polyester. 5%elastanObvod hrudníku : (XS)2 x 55 cmDélka rukávu : (XS) 48 cmCelková délka : (XS) 58 cmDoplněné o : Potisk/VzorZemě původu : P.R.C.- Instagram Photos
| Typ oblečení: | Mikina |
| Barva : | Zelená |
| Určeno pro: | Ženy |
| Složení : | 95%polyester. 5%elastan |
| Obvod hrudníku : | (XS)2 x 55 cm |
| Délka rukávu : | (XS) 48 cm |
| Celková délka : | (XS) 58 cm |
| Doplněné o : | Potisk/Vzor |
| Země původu : | P.R.C. |