- Další informace
Typ oblečení: KabátekBarva : ZelenáUrčeno pro: ŽenySložení : 100%polyesterObvod hrudníku : 2 x 64 cmDélka rukávu : 58 cmCelková délka : 108 cmZapínání : AnoZemě původu : P.R.C.Poznámka : Kabát je s podšívkou- Instagram Photos
| Typ oblečení: | Kabátek |
| Barva : | Zelená |
| Určeno pro: | Ženy |
| Složení : | 100%polyester |
| Obvod hrudníku : | 2 x 64 cm |
| Délka rukávu : | 58 cm |
| Celková délka : | 108 cm |
| Zapínání : | Ano |
| Země původu : | P.R.C. |
| Poznámka : | Kabát je s podšívkou |