- Další informace
Typ oblečení: TričkoBarva : BíláUrčeno pro: ŽenySložení : 95% cottone 5% elastnaneŠířka ramen : 48 cmObvod hrudníku : 2 x 52 cmCelková délka : 66 cmDoplněné o : Potisk/VzorZemě původu : P.R.C.- Instagram Photos
| Typ oblečení: | Tričko |
| Barva : | Bílá |
| Určeno pro: | Ženy |
| Složení : | 95% cottone
5% elastnane |
| Šířka ramen : | 48 cm |
| Obvod hrudníku : | 2 x 52 cm |
| Celková délka : | 66 cm |
| Doplněné o : | Potisk/Vzor |
| Země původu : | P.R.C. |